Kosmetyka

Opalanie natryskowe

Polecane zabiegi

Witamy w salonie Impresja.

AirBrush Tanning - to alternatywna metoda uzyskania naturalnej opalenizny bez konieczności ekspozycji ciała na promieniowanie UV (słońce, solarium), skierowany przede wszystkim do osób, które nie mogą wystawiać się na działania słońca czy też solarium.

Z airbrushing korzystać mogą również kobiety w ciąży i wszyscy Ci , którym lekarz zabronił opalania.
Spray jest idealny zarówno jako zabieg całoroczny, dający piękną opaleniznę, jak również na specjalne okazje, ponieważ po jednej wizycie nadaje skórze piękny, brązowy kolor.

Nałożenie płynu brązującego w postaci delikatnej mgiełki odbywa się przy pomocy specjalnego urządzenia natryskowego.
Kolor brązowej opalenizny widać natychmiast po zabiegu, natomiast pogłębia się on jeszcze w ciągu kilku godzin.
Efekt jednolity i naturalny.
Zabarwienie skóry jest wynikiem reakcji pomiędzy aminokwasami występującym w warstwie rogowej naskórka a składnikiem substancji opalającej - DHA, który stosowany jest w dermatologii i kosmetyce od 40 lat i dopuszczony przez FDA w związku, z czym stanowi środek bezpieczny i dobrze sprawdzony w praktyce kosmetyczno - dermatologicznej.

Innowacyjność metody polega na bezpieczeństwie opalania oraz pielęgnacji ciała.
Metoda ta znalazła się wśród najzdrowszych zabiegów na ciało, określanych często mianem Słoneczne SPA.
Zabiegi AirBrush pozwalają uzyskać piękną i zdrową opaleniznę w zaledwie kilka minut.

Aktualnie stosowane preparaty mają za zadanie nie tylko barwić ciało, ale również je pielęgnować. Posiadają specjalnie dobraną kompozycję składników.
W skład płynu opalającego wchodzą substancje - wcześniej wspomniane DHA a także erythruloza oraz liczne substancje odżywcze, jak:

Aloe Vera,
olej z pestek winogron,
antyutleniacze: witaminy A, C i E,
olej jojoba,
lanolina,
ryboflawina,
masło kakaowe,
wyciąg orzecha włoskiego i wiele innych.

Wszystkie składniki są naturalne, powodują głębokie nawilżenie i odżywienie naskórka, zapobiegają wiotczeniu skóry, przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek i nie zawierają konserwantów.
Preparat jest całkowicie bezpieczny, nawet dla kobiet w ciąży i matek karmiących, nie powoduje podrażnień skóry, a jego skład spełnia wymogi nowoczesnej kosmetologii.