Kosmetyka

Opalanie natryskowe

Polecane zabiegi

Witamy w salonie Impresja.

Tradycyjna Mezoterapia kojarzy się z opuchlizną, igłami i przymusową rekonwalescencją i wyłączeniem z aktywności dla uzyskania efektów. Na szczęście nie zawsze cel uświęca środki. Klinika Urody Laime oferuje bezbolesny, nieinwazyjny i przyjemny zabieg Mezoterapii Bezigłowej.

Przeprowadzenie serii zabiegów daje fenomenalne efekty w postaci poprawy wyglądu. Działanie i rezultaty mezoterapii bezigłowej są ukierunkowane na odmładzanie, redukcję cellulitu, miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, rozstępów. Dzięki mezoterapii skóra jest znormalizowana, zrewitalizowana i doskonale nawilżona, zmarszczki się spłycają, plamy ulegają rozjaśnieniu. Zabieg pozwala na uzyskanie naturalnego i bezinwazyjnego liftingu.

Mezoterapia bezigłowa jest oparta o jedno z najbardziej innowacyjnych odkryć ostatnich lat. Zjawisko elektropolacji, bo o nim mowa, zostało docenione na arenie międzynarodowej. W 2003r. dwóch amerykańskich naukowców, którzy odkryli ten fenomen, zostało uhonorowanych Nagrodą Nobla w dziedzinie chemii. Elektropolacja pozwala na podanie specjalnie opracowanego koktajlu leczniczego bezpośrednio do komórki.  Impulsy elektromagnetyczne o niskim natężeniu oraz wysokiej częstotliwości  ułatwiają i potęgują wnikanie w głąb skóry skoncentrowanych substancji czynnych. Koktajle są dobierane pod konkretnego Klienta i cel, jaki chce się osiągnąć. W ofercie są między innymi mieszanki rewitalizujące, regenerujące czy antycellulitowe. Koktajle dzięki zawartości  witamin, aminokwasów, enzymów, oligoelementów, kwasu hialuronowego i polimlekowego czy też wyciągów tkankowych są niezwykle skutecznym sposobem na poprawę wyglądu i samopoczucia.

Zabiegi mezoterapii są polecane dla osób, chcących zlikwidować rozstępy, „skórkę pomarańczową” i rozszerzone naczynka. Mezoterapia to odpowiedź na potrzebę pozbycia się plam starczych i przebarwień, zamknięcie rozszerzonych porów czy łagodzenie blizn potrądzikowych. Zabieg redukuje zmarszczki i bruzdy mimiczne oraz te spowodowane wiekiem. Ponadto  głęboko nawilża, napina i uelastycznia skórę, przeciwdziała wolnym rodnikom i efektom promieniowania UV. Dzięki mezoterapii bezigłowej skóra ma równy koloryt i jest wyraźnie gładsza. Impulsy stymulują także pracę mięśni i układu limfatycznego, pobudzają procesy naprawcze w skórze oraz zapobiegają wypadaniu włosów.

Efekty widoczne są już po pierwszej serii 4 - 6 zabiegów w zależności od składu koktajlu i częstotliwości aplikacji. Szczegóły przebiegu oraz harmonogram wizyt jest ustalany na konsultacjach poprzedzających pierwszy zabieg. Jednak najlepsze rezultaty uzyskuje się po przeprowadzeniu pełnej serii 10 zabiegów. Dla podtrzymania zadowalającego efektu zabieg mezoterapii bezigłowej zaleca się powtarzać co 3 miesiące.